Ciekawe trendy w płytkach ceramicznych

Płytki ceramiczne w minionym czasie święcą triumf, dzięki temu jak są wykonane i stylowi jaki przedstawiają stały się modne, jak chociażby dodatkowe materiały dekoracyjne np.: kamień i drewno.

płytki łazienkowe Kompanie wytwarzające płytki, mają pojęcie o najnowszych trendach, które pokazują się na salonach branżowych i styl, jaki obowiązuje na dany sezon posiadają w swoich ofertach. Inklinacje na ten rok, to płytki, które imitują drewno.

Nowatorska jakość płytek ceramicznych
które lekko się czyści znajdują swoje miejsce w łazienkach, w kuchni i tam, gdzie sobie narzuci właściciel mieszkania. Na dzisiejszy dzień, często je się napotyka w salonach. Innowacyjne trendy wprowadzają również transformacje w rozmiarach. Rozmiarem przeważającym są formaty 30×60 cm i 20×50 cm – jako produkt wszechstronny – do położenia na posadzkę, jak i na elewację – w każdej frakcji mieszkania.

płytki łazienkowePłytki ceramiczne jak kameleon – udają drzewo oraz kamień
Co jest widoczne na pierwszy rzut oka, to że widoczną tendencją jest naturalność złączona z rozwojem technologii, która przynosi szansę wytwórcom na zrobienie niepowtarzalnych produktów w formie płytek. Cechą charakterystyczną tych płytek jest ceramiczne polerowanie, które ma wydobyć poczucie głębi na ich powierzchni. Skutki tych prac są takie, że płytki łazienkowe idealnie odzwierciedlają różnorodne style i kolorystykę materiałów stworzonych przez naturę. Jeden typ płytek imituje w doskonały sposób drewno. Za to drugi typ płytek nienatchniony naturą, to – płytki ceramiczne o wyglądzie marmuru. Producenci do ich wytworzenia stosuje się technologię druku cyfrowego, który pozwala uzyskiwać efekt zdobniczy połączony z dużymi parametrami użytkowymi.

Oba typy płytek wyżej opisanych można nabyć wielkich formatach – 60×60 cm, aż do formatów powyżej 1m. Ich rozmiary pozwalają na tworzenie fascynujących kompozycji, można tworzyć wzory klasyczne jak jodełka. Pomocniczą zaletą jest możliwość tworzenia kompozycji nie tylko na ziemi, jednakże również tworzenie wzorów na ścianach. Doskonałym uzupełnieniem płytek ceramicznych są postumenty, taco i mozaika, dzięki czemu można je użyć przy dekoracji kominka, albo nowatorski sposób związać ściany z podłogą.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can leave a response, or trackback from your own site.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Content Protected Using Blog Protector Plugin By: Make Money.