Dystrybutor do wody do domu

Do niedawna można było bez zastanowienia stwierdzić, iż dystrybutory do wody pitnej kojarzą się wszystkim przede wszystkim ze sprzętem wyposażonym w dużą butlę wody montowaną od góry. To w miarę popularna maszyna wstawiana do wielu budynków, takich jak apteki, przychodnie czy urzędy.

Coraz częściej można spotkać takie dystrybutory wody w gabinetach lekarskich. Dają one możliwość odwiedzającym spożycie bardzo zdrowej i smacznej wody. Niestety dystrybutory wody pitnej z baniakami mają istotną wadę polegającą na uzależnieniu od dostawcy butli z uzdatnioną wodą. Takiego dystrybutora nie można ot tak po prostu wstawić do swojego budynku lub biura i zapomnieć. Na szczęście od całkiem niedawna jest na to pewien sposób. Można kupić oraz zainstalować dystrybutor wody pitnej pozbawiony baniaka, podłączony prosto do źródła wody. Takiego typu rozwiązania posiadają zintegrowany system osmotyczny odpowiedzialny za filtrowanie wody oraz inne urządzenia służące na przykład do ochładzania czy ocieplania oczyszczonej wody.

Na witrynach internetowych można napotkać bardzo różne opinie o filtrach wody tego rodzaju i przed zakupem lepiej skrupulatnie rozważyć wszelkie zalety oraz wadu. Trzeba mieć na uwadze, iż największym ograniczeniem dystrybutorów do wody pitnej wyposażonych w systemy osmotyczne jest konieczność montażu w położeniu z bezpośrednim dostępem do ujęcia wody. Dlatego też jeżeli planujesz w swojej firmie lub biurze zainstalować dystrybutor wody mineralnej i posiadasz dostęp do ujęcia wody, wtedy w ogóle nie powinieneś rozważać wersji z butlami.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can leave a response, or trackback from your own site.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Content Protected Using Blog Protector Plugin By: Make Money.