Filtry z wkładem Dafi

Filtry dzbankoweWiększość osób myli uzdatnianie wody z dzbankami filtrującymi Dafi. Jednak ci, co pierwszą przygodę z filtracją wody w kuchni mają za sobą wiedzą jak dalekie od prawdy jest założenie, że filtry do wody to jedynie dzbanki filtrujące Dafi.

Nie chodzi tutaj o samą markę Dafi tylko o rodzaj filtrów, albowiem dzbanki w niewielkim stopniu polepszają czystość wody. Dodatkowo filtry do wody Dafi nie zawsze spełniają swą rolę, ponieważ wiele zależy od czystości wody poddawanej filtracji. Przy mocno zanieczyszczonej wodzie filtry wody Dafi nie zdają egzaminu. W takim przypadku instaluje się na przykład filtry molekularne. Takie filtry wody zapewniają wodę znacznie lepszej klasy niż w przypadku dzbanków Dafi. Są jednak dużo droższe od filtrów Dafi i w dodatku powodują wzrost zużycia wody. Jako konkluzję można śmiało stwierdzić, iż filtry wody Dafi nadają się do dezynfekcji trochę zanieczyszczonej wody oraz dla osób, które do tej pory nie podjęły decyzji o zakupie prawdziwego filtra wody.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can leave a response, or trackback from your own site.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Content Protected Using Blog Protector Plugin By: Make Money.