Gabinet gdzie zrobią z Ciebie boginię | Najlepszy blog pod słońcem

Gabinet gdzie zrobią z Ciebie boginię

Salon kosmetyczny Uroda w Krakowie podejmuje mężczyzn również kobiety w każdym wieku. Proponujemy szeroki paleta zabiegów, terapii pielęgnacji skóry oraz porady w jaki sposób otaczać troską swoje ciało przy pomocy domowych zabiegów, od manicure, pedicure,regulacji i barwienia brwi , pielęgnacji cery, makijażu … do masażu ciała, zabiegi na cellulit, sposób odżywiania się, odżywianie dodatkowo kursy wspierające odchudzanie, elektroliza , zabiegi depilacji woskiem , fotodepilacji oraz sporo innych.

Nasz salon piękności otworzył swoje drzwi po raz pierwszy w maju 2006 roku. Kiedy zadecydowalibyśmy się otworzyć salon kosmetyczny Kraków naszym decydującym celem było odejście od zwykłego dotyku pospolitego salonu piękności i stworzenie salonu w stylu boutique. Od tego momentu specjalizujemy się w dbałości o twarz i ciało. Posiadamy kilka pokoi leczenia, jesteśmy doskonałym miejscem do relaksu oraz odprężenia się . Nasza kadra składający się z w pełni wykwalifikowanych i zaangażowanych ekspertów przyniesie Państwu swoją wiedzę zawodową. Będziecie przez cały czas czuć się wygodnie od momentu wejścia, aż do momentu opuszczenia naszych progów. Posiadamy już wypracowaną listę stałych klientów . Proponujemy także obszerną gamę wspaniałych zabiegów spa i mikrodermabrazji.

W naszym butiku możesz się wyposażyć w całą gamę produktów takich firm jak Elemis, Crystal Clear, St Tropez, Bare Escentuals, Mineral Make Up, Jessica i Korres. Dla naszych najlepszych klientów proponujemy unikatowe podarki a także bony upominkowe. Nasz salon jest znajduje się w Krakowie , z naszych okien roztacza się przepiękny krajobraz na Wisłę. Wygodny dojazd dla osób podróżujących komunikacją miejską dlatego że jesteśmy usytuowani tylko parę minut spacerem od postoju tramwajowego oraz autobusowego. Dla tych, którzy potrzebują dojechać własnym samochodem dostępny mamy duży, bezpłatny parking. Prowadzimy system rezerwacji telefonicznej ewentualnie on-line przy użyciu nasza stronę internetową , gdzie można zasięgnąć więcej informacji na temat naszej oferty.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Content Protected Using Blog Protector Plugin By: Make Money.