Hotel Royal Arena w Gumbet | Najlepszy blog pod słońcem

Hotel Royal Arena w Gumbet

Artykuł ten będzie zawierać kilka krótkich informacji odnośnie hotelu Blue Moon w Gumbet. To hotel znajdujący się w ofercie Itaki. Artykuł został utworzony na podstawie 2-tygodniowych wczasów w Blue Moon Hotel and Resort Spa w lecie 2011 roku. Na wstępie zaznaczę, iż w roku 2011 hotel ten nosił nazwę Blue Moon. W roku obecnym nazywa się Royal Arena. Dlatego w artykule zamiennie używam obu nazw.

Hotel Blue Moon pierwszy raz został uwzględniony w ofercie BP Itaka w ubiegłym roku. Moim zdaniem powinien być to pierwszy a tym samym ostatni raz, lecz najwyraźniej wspomniany organizator wycieczek ma odmienne zdanie. W letniej ofercie na 2012 hotel Royal Arena w Bodrum znalazł dla siebie miejsce. Powtórnie przy jego nazwie wstawiono 5 gwiazdek, lecz czy hotel Blue Moon faktycznie ma te 5 gwiazdek? Zgoda, cena zdaje się tak sugerować, ale, według mnie, jedynie cena jest adekwatna do takiej kategoryzacji. Może się wydawać, że dość wysokie położenie hotelu Royal Arena zapewnia cudowne widoki. Z tarasu głównego widok jest ładny, zgadzam się, ale z balkonu już nie za bardzo. Mnie akurat trafił się widok na pobliską ścianę hotelu. Zdarza się.

Jeżeli ktoś chciałby spędzić w 2012 roku urlop nad morzem i zdecyduje się na Turcję to szczerze odradzam Royal Arena Hotel and Resort Spa w Gumbet z bardzo wielu przyczyn. Pierwsza z nich to, napomknięta już, niezbyt pewna kategoryzacja hotelu Blue Moon. Poza tym ciężko odpoczywać w hotelu, gdzie muzyka grana jest tak nieprzyjemnie hałaśliwie, że wielokrotnie trudno ze sobą rozmawiać. Wiadomo, iż ocena wyżywienia jest subiektywna, niemniej jeśli pośród grupy wczasowiczów nie ma choć jednego, który mógłby uznać posiłki w Royal Arena Hotel and Resort Spa choćby za średnie to chyba można bez ogródek stwierdzić, iż kuchnia w Blue Moon Hotel and Resort Spa jest niesmaczna. Ja osobiście uważam, że jest tragiczna i jak dotąd na wczasach nie przytrafiło mi się cokolwiek takiego.

Dorzućmy do tego higienę w hotelu Blue Moon, a w zasadzie jej pewien niedostatek. Nie była niedopuszczalna, to fakt, jednak pozostawiała naprawdę wiele do życzenia, nawet przez śmierdzące szmatą szklanki oraz kufle. Trudności w komunikacji z personelem Royal Arena Hotel and Resort to następna z niespodzianek, ponieważ nawet w recepcji nie znano podstaw jęz. angielskiego. W ofercie biura Itaka widoczna była informacja, że plaża wraz z leżakami oraz parasolami jest bezpłatna, natomiast rzeczywistość wyglądała całkowicie odmiennie. Na dodatek rezydentka Itaki, Pani Marlena Jakubik, wielokrotnie dawała dowód niekompetencji, co według mnie jest kolejnym powodem, aby hotel Royal Arena w Bodrum omijać z daleka.

Uwaga, to jedynie kilka wybranych uwag odnośnie hotelu Royal Arena w Bodrum z biura Itaka.
PPS. Być może razem ze zmianą nazwy hotel Blue Moon uzyskał pożądaną piątą gwiazdkę. Tylko za co?

Category: Turystyka  Tags: , , , , ,
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can leave a response, or trackback from your own site.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Content Protected Using Blog Protector Plugin By: Make Money.