Lokale gastronomiczne Warszawa

W ostatni piątek wraz z żoną postanowiliśmy spóbować orientalnych smaków Warszawy. Na internecie odnaleźliśmy kilka lokali gastronomicznych, które warto byłoby odwiedzić w piątkowy wieczór. Nasz wybór padł na restauracje Warszawa Sheesha – jeden z najlepszych orientalnych lokali, gdzie można spóbować arabskich klimatów paląc fajkę wodną. Fajka wodna zostałą dla nas rozpalona przez Shaggiego – rozpalacza w lokalu. Warto dodać, że w lokalu można zobaczyć orientalny taniec brzucha.

Bardzo miła obsługa, niesamowity wystrój lokalu oraz orientalny klimat sprawia, że z pewnością w to miejsce niejednokrotnie powrócimy. W lokalu było bardzo dużo ludzi, podawane drinki były ciekawe, wymyślne, smaczne i dobrze przygotowane. Ale najlepsza z tego wszytkiego była fajka wodna. Dowiedzieliśmy się także, iż restauracja zajmuje się kompleksową organizacją imprez tj. imprezy firmowe Warszawa, imprezy okolicznościowe, komunie, bankiety i wiele innych. Nie pozostaje nam nic innego jak namówić naszego szefa na organizację imprezy dla naszej firmy w tym właśnie wspaniałym lokalu.

Zachęcamy wszystkich miłośników orientu do odwiedzin tego lokalu, znajdującego się w samym centrum Warszawy, przy ul. Sienkiewicza. W wekend warto przyjśc wczesniej, aby było dobre wolne miejsce. Lokal serwuje także smaczne orientalne jedzenie, jednak nie mieliśmy jeszcze okazji go skosztować, ponieważ wpadliśmy tam generalnie po obiedzie, ale nasz następny wypad z pewnością skończy się nie tylko na przekąsce. Gorąco polecamy ten lokal.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can leave a response, or trackback from your own site.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Content Protected Using Blog Protector Plugin By: Make Money.