Słynne miejsca we Włoszech na snowboard

Alpy miejscem kapitalnym na narty we Włoszech

Najlepsze wycieczki na narty do WłochDowolny narciarz w odkrywaniu kapitalnego miejsca wypadowego na deski weźmie pod obserwację: dobrą pogodę, rewelacyjnie szykowane stoki, przestrzeń, a też przygotowanie zaplecza hotelarskiego. Najwięcej z pewnością odkryjemy w Dolomitach. Gigantyczna liczba tras, wyciągów narciarskich spowodują, że przez siedem dni będziemy sprawdzać wszystkie dostępne ścieżki. Poza doskonale przygotowanymi nartostradami czas wolny umilają zdarzenia kulturalne w wsiach i hotelach. Miłośnicy kulinarni będą mogli skosztować miejscowych stawa w pobliskich barach i karczmach. Narty Włochy to nie sam aktywny wypoczynek ale także piękna przyroda. Oszałamiające krajobrazy wprawiają każdego w zachwyt. Do najciekawszych i najpopularniejszych ścieżek narciarskich we Włoszech przynależą te, jakie sa położone w Lombardii i Piemoncie. Natomiast prawdziwi fani sportów zimowych wybierają powyżej 1,5 tyś. km tras oraz 10 snowparków znajdujących się w Trydencie blisko pasu Dolomitów.

Jakie obszary wskazane jest odwiedzić w Alpach

Narty dla grup zorganizowanych we WłoszechW wzmiankowanym Trydencie znajdują się 2 wielce duże regiony narciarskie Alp, mianowicie: Skirama Adamello Brenta oraz Dolomity Superski. Pierwszy okręg to Dolomity Wschodnie obejmujące takie doliny jak: Val di Fiemme, Val di Fassa, Moena-Tre Valli i San Martino di Castrozza. Skirama Adamello Brenta znajduje się w Dolomitach Zachodnich i zawiera kotlinę Val di Sole, która ma rozliczne regiony narciarskie. W zachodniej części Trenitino jest się kilka zachęcających szczytów m.in. Cima Brenta, Campanil Alto, Campanil Basso, Cima Rossa i Groste.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Content Protected Using Blog Protector Plugin By: Make Money.