Wdróż tylko sprawdzone metody kosmetyczne

Nazywam się Andrzej i mam nadzwyczaj kuriozalne upodobania. Oczywiście sam do tego nie dotarłem. Mówili mi to koledzy począwszy chyba już od podstawówki. W czasie dojrzewania, gdy poniektóre części ciała zaczęła pokrywać powłoka ścisło rosnących włosów, zamyśliłem je golić. Można powiedzieć, że po części jest to normalne. Bo przeciętnie 90% mężczyzn goli swoją twarz niemalże każdego dnia, ale nie goliłem twarzy tylko nogi. Wydawało mi się że jest to normalne, ale tylko demaskowało. przychodząc do gimnazjum spotkałem się mocną krytyką moich zgrabnych nóg.

Suma byłoby ok bo zrządzi się nie dysponować w tym wieku włosów na nogach, ale niefartownie wymsknęło mi się że 2 razy w tygodniu jeżdżę na gillecie. W ciągu roku rozpocząłem dodatkowo ćwiczenia fitness. To również nie podobało się moim kolegom. Pewnego razu nawet z przezywali mnie od niepospolitych. Chociaż nie obchodziło mnie sformułowanie innych na mój temat, to jednak jakoś załapało mnie to. Z jakiej przyczyny komuś przeszkadza, że wielbię ćwiczyć aerobik i golić łydki. Przecież nie postępuję nic złego. Po dostaniu upragnionego stypendium, poszedłem na pierwsze tak udane zakupy. Drogi sklep ale jakie kreację doskonale dobrane do mojej osoby. Za pierwszym razem kupiłem sobie lateksowe, czarowne i mega obcisłe spodnie w stylu kosmonauty. Rozpierała mnie duma, że to naturalnie ja je mam.

Idąc drogą zwracałem na siebie wzmiankę każdego nawet takich łysych mięśniaków w dresach, co mnie bardzo cieszyło. Zapisałem się na kurację do gabinet kosmetyczny Nowy Sącz. Kosmetyczka Nowy Sącz: Ula stwierdziła, że powinienem porzucić życie bezbarwnego akademika i robić za modela. I wtedy zapalił się we mnie błyskotliwy zachwyt. Na samą myśl robiło mi się przyjemnie. Ale błyskawicznie czar prysł! Wybierając się na casting, nigdy nie docierałem. Za pierwszym razem spotkałem druha żula, jaki wziął mnie na jednego i tak skończyło się na izbie wytrzeźwień. I tak za każdym razem aż stałem się pijaczyną. Sprzedałem osobiste ładne ciuszki i rozpocząłem życie penera na stałe.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Content Protected Using Blog Protector Plugin By: Make Money.