Z jakiego powodu warto mieć kamery termowizyjne w aktywności ochroniarskiej?

Ciężka sprawa porwanego żandarma ujętego przez zgrupowanie bandyckie Magnusa Dembskiego Pseudo “KOWADŁO”. Akcja miała za zadanie przedostanie się do siatki bandyckiej kinga. W charakterze, że wiadomy funkcjonariusz policji był jednym policjantem, który zdołałby bez większego niebezpieczeństwa wniknąć w struktury Magnusa. Podobieństwo żandarma do jednego z najbardziej respektowanych ludzi Dembskiego – Pseudo Money. Przydomek wywodzi się od częstego powtarzanie słowa money. Na niedługo przed rozpoczynającą się czynnością Policja za pomocą kamery termowizyjne chwytały Andrzeja Pokosa ksywa – Money. Anonimowo zostało to wszystko wyciszone. Sprawa była na tyle podniosła, że wiedzieli to policjanci z ekskluzywnej jednostki o nazwie OPZ. Pomimo nadzwyczaj mocnej ochrony bandyta zdołał zbiec z miejsca zatrzymania, zabijając trzech po zęby wyposażonych policjanów. Szybka akcja nie wypaliła a zatrudniony policjant zidentyfikował się w niesamowitym niebezpieczeństwie.

Na utrapienie uciekinier przybył do nory. Funkcjonariusz policji widząc niebezpieczeństwo w niesłychanie rychły modus pobił go, obracając daną sytuację w piach. Czując scyzoryk na gardle stróż prawa pragnął porzucić jakinię lwa, na nieszczęście błyskawicznie pozostał schwytany. Magnus widząc niebezpieczeństwo ekspresowo zmienił chatę. Kamery termowizyjne nie zostały usytuowane w odpowiednim momencie. Śmigły pogoń za Kingiem sfinalizował się fiaskiem. Funkcjonariusz policji pozostał uwięziony w podziemiach jakieś urzędowej jednostce. Zamieszanie panujące w oddziałach policji został bezzwłocznie ogarnięty, przez jednego z najważniejszych analityków polskiej policji obserwował wpierw przemyślany punkt wrocławskiego naczelnego targu. Na szczęście kamery termowizyjne i w tym momencie uskuteczniły swoją odpowiednią funkcję. Odbicie policjana zostało wykonane bez bezużytecznego oczekiwania. W obawie na stan zdrowia policjanta, pozostał on szybko wyprowadzony ze stanu zapaści. Szajka jednak odpuściła na jakiś czas działania adresowane przeciwko wrocjawskiej policji. Po raz kolejny Magnus zastanawia się o ucieczce za granicę naszego prześlicznego polskiego kraju. W tym wszelkim po raz następny ambarasuje polska Policja.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can leave a response, or trackback from your own site.
One Response
  1. Karol says:

    Wielce chcę Ci okazać moje najszczersze gratulacje za umieszczenie naprawdę wnikliwego artykułu na temat kamery termowizyjne. Z przyczyny tego co zapisałeś mogę stwierdzić, że wiem bez liku więcej na ten temat. Mam nadzieję, iż w niedługim czasie zdecydujesz zapisać coś identycznie ciekawego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Content Protected Using Blog Protector Plugin By: Make Money.