Hotel Blue Moon | Najlepszy blog pod słońcem

Hotel Blue Moon

Wpis ten będzie zawierać parę informacji odnośnie hotelu Blue Moon w Gumbet. To hotel występujący w ofercie Itaki. Artykuł został napisany na podstawie wczasów w Royal Arena Hotel and Resort Spa w lecie ubiegłego roku. Na wstępie zaznaczę, że w roku poprzednim hotel ten nosił nazwę Blue Moon. W roku 2012 zwie się Royal Arena. Dlatego w publikacji naprzemiennie używam obu nazw.

Hotel Royal Arena po raz pierwszy został uwzględniony w ofercie BP Itaka w tamtym roku. Według mnie powinien być to pierwszy a tym samym ostatni raz, aczkolwiek najwyraźniej wspomniane już biuro podróży ma odmienne zdanie. W letniej ofercie na rok 2012 Royal Arena Hotel and Resort Spa znalazł sobie miejsce. Powtórnie koło jego nazwy wstawiono 5 gwiazdek, jednakże czy Royal Arena Hotel and Resort naprawdę posiada te 5 gwiazdek? Co prawda cena zdaje się tak sugerować, lecz, według mnie, jedynie cena jest odpowiednia do pięciogwiazdkowej kategoryzacji. Może się zdawać, że wysokie położenie Royal Arena Hotel and Resort Spa gwarantuje cudowne widoki. Z tarasu głównego panorama jest ładna, zgoda, ale z pokoju już nie za bardzo. Mi akurat przytrafił się widok na bliską ścianę drugiego hotelu. Jak pech to pech.

Jeśli ktokolwiek planuje spędzić w obecnym roku urlop nad morzem i wybierze Turcję to zdecydowanie odradzam Blue Moon Hotel and Resort Spa w Bodrum z bardzo wielu przyczyn. Pierwszą z nich jest, napomknięta już, niepewna kategoryzacja hotelu Blue Moon. Ponadto ciężko odpoczywać w miejscu, gdzie turecka muzyka puszczana jest tak nieprzyjemnie hałaśliwie, iż czasami trzeba do siebie krzyczeć. Fakt, iż ocena jakości wyżywienia jest subiektywna, niemniej jeśli wśród grupy urlopowiczów nie ma ani jednego, który mógłby uznać wyżywienie w Royal Arena Hotel and Resort Spa choćby za przeciętne to chyba można bez ogródek stwierdzić, iż kuchnia w Royal Arena Hotel and Resort Spa jest niezbyt smaczna. Ja osobiście jestem zdania, że jest paskudna i jeszcze nigdy na urlopie nie trafiło mi się nic podobnego.

Dorzućmy do tego higienę w Blue Moon Hotel and Resort Spa, a raczej jej pewien niedostatek. Nie była naganna, to fakt, jednak pozostawiała wiele do życzenia, nawet przez śmierdzące zgniłą szmatą kufle i szklanki. Brak możliwości podstawowej komunikacji z personelem hotelu Blue Moon to kolejna z niemiłych niespodzianek, ponieważ nawet pracownicy z recepcji nie znali podstaw jęz. angielskiego. W ofercie BP Itaka widniała informacja, iż plaża z leżakami oraz parasolami jest darmowa, niemniej w rzeczywistości było całkowicie inaczej. Na domiar złego rezydent Itaki, Pani Marlena Jakubik, raz za razem dawała wyraz braku kompetencji, co według mnie jest kolejnym argumentem, by hotel Royal Arena w Bodrum omijać szerokim łukiem.

Uwaga, to jedynie kilka spośród szeregu moich uwag odnośnie hotelu Blue Moon w Bodrum z biura podróży Itaka.
PPS. Być może razem ze zmianą nazwy Royal Arena Hotel and Resort Spa otrzymał piątą gwiazdkę. Tylko jakim cudem?

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can leave a response, or trackback from your own site.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Content Protected Using Blog Protector Plugin By: Make Money.