Współczesny obraz naszych mieszkań

Dla ludzi kochających designi klasę popieram korzystanie z posług architekt wnętrz Kraków. Nie faworyzuję robić tego samemu, ze powodu na nie profesjonalizm. No chyba, że ktoś ubóstwia takie założenia. Po remoncie sprawdzałem, że drużyna jaka robiła mi owy remont nie powinna ani trochę brać się za tego rodzaju kompozycje. Zero subtelności choćby przy oklejaniu belek w trakcie malowania ścian. Wszystko było tak zapaskudzone farbami, że aż błagało się o nie złą naganę w kierunku budowniczych. Istotnie dokonałem tego bo ileż można za takie coś płacić. Po wstępnych konwersacjach z brygadzistą budowlańców miałem nadzieje na lepsze poczynania ekipy. Na nieszczęście pewnego dnia zastałem ledwo trzymających się pracowników spółki. Nie przeżyłem i zerwałem z nimi umowę. Pieniędzy nie uiściłem do tej pory.

Zwierzchnik już kilkakrotnie dzwonił do mnie z pretensjami zespolonymi z kosztami. Ja wprost ogłosiłem, że pieniędzy nie dostanie. W pewnym momencie zrobiło się tak gorąco, że nawet pogroził mi sądem. Ja na to eksplodowałem śmiechem i oznajmiłem, że mam nagranie na którym w sposób ewidentny widać jak pijana brygada świergocze jedną z legendarnych pijackich pieśni. Jest tyle rzetelnych spółek, że ja nie chcę widzieć pijaków w moim budynku. Brygady powinno się prawidłowo szukać inaczej będzie jak w mojej pozycji. Projekty wnętrz Kraków po wykonaniu zarysu planu, w swoim katalogu ma wykaz stosownych i odpowiedzialnych pracowników budowniczych. Dokonaj tak i Ty. Przekonaj się, że nie musisz ciągle doznawać tego samego w ciągu swojego remontu. Dom jest miejscem gdzie wszystko ma być idealne a nie krzywe.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can leave a response, or trackback from your own site.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Content Protected Using Blog Protector Plugin By: Make Money.